Bizbizeyemek.com Nedir? Biz Kimiz ?

Bizbizeyemek.com şehrin en iyi restoranlarında aynı masada lezzetli yemekler eşliğinde insanları bir araya getiren sosyal yemek ağıdır.
Bizbizeyemek.com "gerçek hayatta", bulunduğun, yaşadığın, seyahat ettiğin ,gezdiğin şehrin en iyi restoranlarında, yemek eşliğinde çevrimdışı sosyal ağlar , arkadaşlıklar kurmanızı ve müzik, gurme, spor, sinema, tiyatro gibi aynı fikirdeki kişilerin bir arada olabileceği ve gruplar oluşturmanıza yardımcı olur. Genellikle aile tarzında yemek sunmayı kabul eden kaliteli, gurme ve iyi restoranlarla çalışıyoruz. Bizbizeyemek.com'da, sitede tanımlanan restoranlara ait açılan masalarda, önceden belirlenmiş menülerin kullanıcılar tarafından rezervasyon yapılarak satın alınmasıdır. Kullanıcılar kendileri için uygun gün,saat ve grubu (masayı) yemeği belirleyip satın aldıkları yemeklere katılıyor ve aynı şeyleri paylaşan ve hobileri, ilgi alanları ortak olan kişilerle tanışıyorlar veya kendi yemek masalarını açarak arkadaşlarıyla veya ailesi ile birlikte yemek planlarını yapabiliyorlar. Bizbizeyemek.com bölgenizdeki kafe ve restoranlarda, en az 4+ kişilik ve daha üst sayıda grup yemek masaları açar. 
Burada yeni insanlarla tanışıp, harika yemekler yiyebilirsiniz . Hobi grupları, iş arkadaşları, yeni arkadaşlar ve dostlar edinmek , potansiyel iş bağlantıları sağlamak ve oluşturmak için ideal bir ortam.


Eğlenceli Bizbizeyemek.com sosyal yemek deneyimine şimdi katılın. veya Üye değilsen Ücretsiz Kayıt olun

  Sosyal Yemek Ağı

 • icon Bizbizeyemek.com Çevrimiçi sanal-online ağları çevrimdışı-offline ağlara dönüştürür. Bizbizeyemek.com site üzerinden fiziki bir ortamda yani gerçek dünyada insanları yemekler üzerinden buluşturarak sosyal bir ortam sağlar. İş bağlantılarınızı genişlemenize ve gerçek sosyal çevrenizi oluşturmanıza yardımcı olur.

Sosyal yemek deneyimi

 • Hiç bir grup arkadaşınızla birlikte yada bir yabancı ortamda tanımadığınız kişilerle bir brunch veya akşam yemeğine katıldınız mı? Eğer "evet" cevabı verdiyseniz, o zaman Sosyal bir Yemeğe katıldınız demektir. Sosyal yemeklere katılmak başkaları ile iletişim kurmanın en iyi yollarından biridir.


Bizbizeyemek.com'da Brunch ve Akşam yemekleri

 • Brunchlar, akşam yemeği, özel gün yemekleri ,farklı insanların bir araya geldiği yemekli partiler ve organizasyonlar Sosyal Yemek olaylarının en popüler örnekleridir. Yemek yenilecek yerin konumu , yemeğin kalitesi, atmosferi sohbetin ve yemeğe katılacak kişilerin kalitesi kadar önemlidir.
  İyi bir samimi ortam ve iyi bir yemek, sosyal yemek deneyiminin kalitesini atırır.

İş yemekleri

 • Bizbizeyemek.com üzerinden mevcut yemekli iş toplantılarına kolayca katılabilir veya bir iş yemeği organize edebilirsiniz. Grup veya birebir iş görüşmelerinizi , iş anlaşmalarınızı ve iş toplantılarınızı nerede yapacağım diye düşünmeyin.

Bizbizeyemek.com sosyal yemek ağı deneyimi

 • Farklı ilgi ve hobi alanlarındaki gruplar biraraya gelir
 • İnsanlar arasında diyaloğu artırmak.
 • Yerel ve bölgesel farklı damak tat ve mekanların keşfedilmesini sağlamak
 • Sosyal ilişkilerin , uyumun desteklenmesi ve güçlenmesi
 • Aile tipi yemek geleneğini devam ettirmek.
 • Sosyal ilişkilerin sanal ortamdan gerçek hayata taşınması
 • Sanal ortamdaki arkadaşlıklarınızı (facebook,twitter gibi) çevrimdışı gerçek hayata entegre edilebilmesini sağlamak.

Yemek oluştur.

 • Arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte yemeğe çıkmak istiyorsanız Bizbizeyemek.com' a üye olun ve ”yemek oluştur” özelliğini kullanarak size özel kendi yemeğinizi ve masasınızı seçili mevcut restoranlardaki masalardan yada istediğiniz yerdeki restorandan sorunsuz ve kolay bir şekilde oluşturun ve rezervasyonunuzu yapın.Ayrıca oluşturduğunuz masaya arkadaşlarınızı ve ailenizin katılmaları için site üzerinden online davet gönderbilirsiniz.

Yemeğe katıl

 • icon Sizin için uygun gün,saat ve grubu (masayı), yemeği belirleyip bulun ve kesin bitiş süresinden önce ön rezervasyonunuzu yaptırın ve masadan bir yer ayırın. Bana özel menüsünden 'Yemeklerim' menüsünde katılacağınız masayı görüyor olacaksınız. Gelmeden önce biletinizin bir çıktısını alın. E-posta adresinizine gelen yemek katılım biletinizi iphone yada akıllı telefonunzdan restoran görevlisine gösterin. Restorana yemek saatinden önce gelmiş olabilirsiniz öyleyse yerinize oturun ve sadece biletinizi restoran görevlisine (garsona)gösterin.

Facebook,Twitter arkadaşlarınızı davet edin

 • Bizbizeyemek.com sosyal yemek deneyimine katılmak üzere diğer arkadaşlarınızıda davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için de yer satın alabilirsiniz. Facebook, Twitter arkadaşlarınızı Bizbizeyemek.com sosyal yemek ağına davet edin. Çevrimiçi arkadaşlarınızı Çevrimdışı arkadaşlarına çevirin. Nede olsa herşey gerçek hayatta. Arkadaşımı davet et

Herhangi bir şehirde yada seyahat halinde misiniz?

 • Eğer iş , tatil veya eğlence için seyahat ediyorsanız, bulunduğunuz şehirde sizin için grup yemekleri düzenleyebilirsiniz.
  "Yemek oluştur" aracı ile herhangi bir şehirde Bizbizeyemek.com üzerinden masalar oluşturabilirsiniz.
  Yada bulunduğun şehirde sevdiğin ve gittiğin bir mekanı bize önerebilirsiniz. Biz sizin yerine bulunduğunuz şehirdeki restoranlarda ietişime geçip masalar açıyor olacağız.
  Restoran Öner

Bizbizeyemek.com'da farklı aktiviteler planlayabilirsiniz ?

Bizbizeyemek.com arkadaşlarınızla ve ailenizle kaliteli zaman geçirmeniz için sizin yerinize aktvitelerinizi planlar • Özel gün yemekleri

 • Aile yemekleri

 • Doğumgünü yemekleri


Arkadaşlarınızı davet etmediysen ? Hemen Şimdi davet et

Daha fazla detaylı bilgi için yardım sayfalarımızı ziyaret edin. yada